top of page

Skansen w Kolbuszowej | Sesja poślubna

Gabi i Seba mieszkają w szybkim, głośnym miejscu, daleko od rodzinnych stron. Kiedy mieliśmy wybrać miejsce na sesję poślubną, jednogłośnie stwierdziliśmy, że sielskie, zielone klimaty będą idealnym pomysłem. Miejscem tym był Skansen w Kolbuszowej, który dzieli ich tylko pare kilometrów od ich rodzinnych domów.

Sesja w pięknym skansenie
Skansen liczy w sobie wiele obiektów architektury drewnianej, sprzęty, narzędzia rolnicze, codziennego użytku oraz inne przedmioty Lasowiaków i Rzeszowiaków. Całość zbiorów oraz obiekty pochodzą z przełomu XIX i XX wieku. Mieści w sobie zabytkowe wiatraki, młyn wodny, zagrody, szkołę, karczmy, kapliczki, spichlerze oraz wiele, wiele innych pięknych punktów na mapie skansenu. Myślę, że najpiękniejsze w tym miejscu jest to, że można tam poczuć się jakbyśmy się cofnęli do tamtych, nieznanych nam czasów...

Gabi i Seba wyglądali C U D O W N I E! Jestem szczęśliwa, że mogłam towarzyszyć im w tym pięknym krajobrazowo i architektonicznie krajobrazie. Gdybyśmy tylko mogli spędzilibyśmy tam jeszcze więcej czasu!

Miejsce sesji: Park Etnograficzny Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej

bottom of page