top of page


Siedlisko Janczar w Pstrągowej | Marysia & Wawrzyniec

M&W na co dzień mieszkają w Krakowie. Na swój ślub przyjechali do rodzinnych stron Marysi, mianowicie do pięknie położonej Jasienicy Rosielnej. Miejscowość posiada urozmaiconą rzeźbę terenu oraz krajobraz wyżyn i pogórzy.

Wawrzek na ślub przyfrunął z małopolski. Specjalnie użyłam tego czasownika, gdyż 19 luty przyniósł nam silny wiatr jaki przesuwał się przez Polskę. Może sami pamiętacie ten dzień? Mimo wszystko, ta para dostała ciepłe, promienne słońce, które przyzdabiało ich ważny dzień, a przypominam była połowa lutego!


Ślub w Jasienicy Rosielnej

Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknym, barokowym kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP z roku 1770. Drewniany zabytek wybudowany został na wzgórzu wśród oplatających go drzew. Wnętrze posiada piękne malowidła ścienne oraz rzeźby. Uwielbiam takie kościoły, tworzą niesamowity klimat towarzyszący dniu zaślubin...


Rustykalne wesele

Siedlisko Janczar udostępniło nam na to wydarzenie Chatę Weselną, której wnętrze pachnie drewnem i jest bardzo przytulne. Jeśli drewno to? klimat rustykalny. Piękne akcenty florystyczne, makramy i klimatyczne, sufitowe światełka dodały charakteru wystroju sali. Marysia i Wawrzyniec zadbali o każdy najmniejszy szczegół!


Miejsce: Siedlisko Janczar- Pstrągowa, Chata Weselna

Zespół: Sweet Lemon

Suknia: DAMA Couture


































































































































































































bottom of page