top of page

Domowa sesja rodzinna | Madzia

Czy sesja w domu to dobry pomysł? Pewnie się nad tym zastanawiacie, prawda? No jasne, że to dobry, a nawet bardzo dobry pomysł! Kochani dla małego dziecka dom kojarzy się z bezpieczeństwem. Czuję się tam pewniej i swobodniej niż w kompletnie obcym dla dziecka miejscu. Poniżej wypisze dla Was, te najważniejsze powody dla których warto skusić się na sesje w Waszym domu.


Jakie pozytywy sesji w domu?
Oglądając swoje własne zdjęcia z dzieciństwa bardzo się cieszę, że zostały wykonane w moim własnym, rodzinnym domu. Często człowiek jest ciekawy jak to kiedyś wyglądało, gdzie przesiadywał tato z mamą, gdzie mieliśmy ulubionego misia, jak wyglądała nasza "baza" pod stołem :D Wszystko to związane było z nami... bo tam toczyło się nasze życie, do którego w wieku dorosłym lubimy wracać i oglądać je na fotografiach. Jak to mówią " w domu najlepiej".
Drugim ważnym powodem jest jak wspomniałam bezpieczeństwo i swoboda w miejscu sesji- a co jest lepsze niż swoje własne ściany? Spokój w tym miejscu jest wyczuwany od dziecka, od rodzica - jest mniejsza krępacja i nieśmiałość. To zawsze alternatywa kiedy mamy pochmurny dzień, a nie chcielibyśmy przekładać sesji na później.

"Nie mamy dość miejsca"

Kochani, absolutnie nie jest Wam potrzebna duża powierzchnia. Dla mnie, jak dla innym fotografów najważniejsze jest światło. Kiedy już mamy dobre światło, potrzebna nam tylko kanapa lub łóżko. W zdjęciach rodzinnych priorytetem jest pokazanie Waszych emocji oraz miłości. Przeplatamy w to dawkę dobrej zabawy i uśmiechu :)


Zobaczcie sami jak z małą Madzią zapisaliśmy dzień z jej dzieciństwa w jej azylu- domu.

bottom of page