top of page

Emocje, miłość i nuta artyzmu

 

Fotografia to już część mnie samej. Najbardziej uwielbiam w niej to, ze mogę opowiedzieć historie poprzez zapisany obraz w moim obiektywie.

Kochani, jestem z Podkarpacia, ale dojadę do Was wszędzie, gdy tylko będziecie chcieli zapisać swój dzień. Spotkajmy się i poznajmy przy dobrej kawie, a opowiem Wam jak pracuję ;) a więc? Czekam na Was!

Dlaczego fotografia?

Może się zdziwisz, ale nie napiszę jak inni fotografowie, że fotografia jest "od zawsze". Od urodzenia trzymałam w ręce ołówek, pędzel, a nie aparat. Moim marzeniem była architektura, nie udało się, za to skończyłam moje studia urbanistyczne na Wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej. Hmm i wiesz, co? Z perspektywy czasu jestem szczęśliwa, że akurat złapałam w ręce aparat. Od razu to poczułam!
A malarstwo, rysunek tylko pomógł mi w wyszukaniu najlepszych kompozycji i kolorów. Moja droga do fotografii trochę jak Henri'ego Bressona :D 

Jak wyglądają moje sesje?

Wykonuje je w plenerze lub u Was w zaciszu domowym. Łapię momenty tylko wtedy, kiedy się nie spodziewacie! :) Często zabieram Was w miejsca, gdzie czujecie się swobodnie. Dbam o relacje z Wami, aby nam się miło współpracowało! Uwielbiam tworzyć dla Was reportaże, ale chętnie zapisze Wasze wspomnienia z sesji rodzinnych, portretowych, ciążowych i event'ów. 

IMG_3066.jpg
IMG_3034.jpg

Moje zdjęcia zostały wyróżnione
na portalach:

bottom of page